Regulamin

Usługi za pośrednictwem strony internetowej w domenie amdg-hn.pl

  1. Dokonując jakichkolwiek operacji związanych z rejestrowaniem, logowaniem, udostępnianiem wszelkich treści za pośrednictwem strony internetowej w domenie amdg-hn.pl oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią (ukończyłeś/aś 18 lat), oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów Udostępniającego.

  2. Informacje handlowe mogą być przesyłane na podany przez Ciebie adres e-mail lub telefonicznie na podany numer telefonu i nie są prawnie wiążące, nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Jeżeli nie wyrażasz zgody na otrzymywanie informacji handlowych, masz możliwość rezygnacji w dowolnym czasie. Można to uczynić poprzez przesłanie wiadomości email na adres: fundacjaamdg@gmail.com

  3. Korzystając z usług realizowanych za pośrednictwem strony internetowej w domenie amdg-hn.pl wyrażasz również zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, które przekażesz podczas wypełniania formularza subskrypcji na stronie. Zebrane od Ciebie dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie do świadczenia usług i przesyłania informacji handlowych.
    a). twoja zgoda, o której mówi punkt 3 paragrafu 2. w szczególności dotyczy informacji o twoich przekonaniach religijnych.